Operacje powiększające penisa | Powiększanie członka
_blog powiekszanie
Operacje powiększające penisa 2013-09-05

Ku rozpaczy wielu mężczyzn współczesna medycyna nie zna jeszcze farmakologicznego leku na powiększenie penisa.


Jedynym znanym, akceptowanym przez lekarzy i w miarę bezpiecznym sposobem na dodanie sobie kilku centymetrów jest wyłącznie zabieg chirurgiczny. Wiąże się on jednak ze sporym ryzykiem, dlatego decyduje się na niego niewielu panów.


Reklama: Sprawdź Xtrasize - naturalne wydłużanie penisa. Jeśli cierpisz z powodu małego penisa, ten suplement jest dla Ciebie!


Najbardziej niebezpiecznym powikłaniem w przypadku tego zabiegu jest uszkodzenie naczyń krwionośnych w obrębie penisa oraz układu krwionośnego – w tym wypadku skutkować to może późniejszymi zaburzeniami erekcji, impotencją oraz silnym bólem podczas wzwodu.


Dotychczas jest to jednak jedyny sposób na to, aby powiększanie członka rzeczywiście przyniosło jakieś rezultaty – czego nie gwarantują w żaden sposób nowoczesne specyfiki farmaceutyczne. Ich stosowanie i regularne przyjmowanie jest o wiele bardziej niebezpieczne od operacji chirurgicznej i wiąże się z ryzykiem jeszcze większych powikłań a nawet z niebezpieczeństwem bezpośredniego zagrożenia życia.


Takie rozwiązanie jest jednak znacznie tańsze od zabiegu medycznego, więc nawet nieskuteczne jest często wybierane przez zdesperowanych mężczyzn, którzy przy braku efektów działania popadają w jeszcze większą depresję.


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]